FALANGA

FALANGA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wazna wiadomosc w newsach!! Falanga - 

#1 2008-04-02 21:42:24

Darkvater

Administrator

Punktów :   

Sojusz

Tak jak pisalem w grze co o tym myslicie moze do jakeigos innego sojuszu a moze bysmy dali mu jeszcze 1 szanse bo jak dla mnie to cienko z jego przywodztwem bedzie ale sie usprawiedliwial ze nie bytlo go 2 dni


Japonia jest krajem wielkich czynów oraz wielkich Samurajów
Jestem jednym z nich, obrońca wartości za które warto umrzeć.
Honor Miłość Ojczyzna

Offline

 

#2 2008-04-02 22:12:35

Vendetta

Szeregowy

Punktów :   

Re: Sojusz

Z tym dojscie mdo sojuszu moim zdaniem jest głupi pomysł , tak jak napisałęm w grze , tak napisze tutaj . Dojscie do sojuszu to tylko w top 10 , a w top 10 mają po 10-15 członków + nas 15 więc będzie około 30-35 , lepiej już jest założyc od nowa , jeśli zbierze sie conajmiej 10 ludzi moge masowo zacząć robić ambasade

Offline

 

#3 2008-04-02 22:37:13

urborg

Szeregowy

Punktów :   

Re: Sojusz

Bardzo chciałbym pozostać w tym gronie. Ważne tylko, żeby znaleźć
dobrego i doświadczonego gracza na dowódcę.

Offline

 

#4 2008-04-03 14:34:43

Zardoz

Szeregowy

Punktów :   

Re: Sojusz

Potrzebujecie przywóedcy czy niańki, która mówi wam co macie zrobić?
Zadajcie sobie pytanie czym jest dla was sojusz, oraz jaki charakter sojuszu wam odpowiada agresywny czy obronny?
Nie rozumiem tego psioczenia. Tym bardziej że aXe zaproponował oddanie przywództwa. No ale zastanówmy się kto w tej grze jest doświadczony i na czym doświadczenie polega? Nie wystarczy napisać "Nie widzę go w roli przywódcy" albo "Nie chcę grać bo nie ma hoah'a".
Ludzie toż to my wszyscy tworzymy sojusz a nie przywódca.. on jedynie poświęcił punkty dyplomacji. Ale to MY poprzez nasze propozycje i aktywną wymianę zdań na forum ustalamy co gdzie i kiedy.
Żołnierze! (czyli ci co bez przywództwa się gubią) Rozwijać się wciąż jak najszybciej i stawiać armie przyzwoite... Czy będzie okazja ich użyć czas pokaże.
Rośnijmy w siłę i bądźmy postrachem dla innych... co nie znaczy abyśmy wszczynali wojny.
Takie jest moje zdanie. Odpowiedzcie sobie na postawione pytania i aktywnie działajcie ma forum. Wszak były przywódca tego od was oczekiwał i tu się nic nie zmieniło!
HOWGH


------------------------------------------------------------
All must fall before the right and might of my cause!

Offline

 

#5 2008-04-03 23:18:24

hooah

Weteran

Punktów :   

Re: Sojusz

Zardoz dobrze gada.

Trochę z ikrą panowie. Wierze, ze FALANGA nie tylko wpisze sie w karty historii Ioty, ale bedzie ja jeszcze dlugo tworzyc



"Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać."
Napoleon Bonaparte

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszepowolanie.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.poke-swiat.pun.pl www.slodkiflirtrpg.pun.pl www.senior.pun.pl