FALANGA

FALANGA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Wazna wiadomosc w newsach!! Falanga - 

#1 2008-03-31 00:58:32

hooah

Weteran

Punktów :   

-FA-

Z racji tego, iż do sojusz chcą się dostać również osoby nie będące w top100, jednak deklarujace szybki rowzoj, pojawił się pomysł utworzenia akademii.
Dla tych którzy nie wiedzą o co biega, to sojusz z graczami o słabszych statach, po pewnym czasie przebywania w nim najlepsi mogą przejść do sojuszu głównego.
Nie obawiajcie się nikt kto do tej pory dostał się do falangi nie wypadnie do akademi nawet jesli teraz nie spelnia wymagan rekrutacyjnych. To byly wymagania by sie dostac. Oczywiscie dobrze byloby je spelniac ciagle, a nawet celowac w top50 a nie 100, ale z racji tego ze teraz wiekszosc osob zbiera na nastepna kolonie, moga byc spore przetasowania w statach. Po zalozeniu kolonii licze ze to odrobicie z nawiazka

Potrzebna byłaby jedna osoba do dowodzenia ww. akademią jeśli takowa ma powstać.

prosze kazdy glos poprzec odpowiedzia w tym watku, tak by glosowanie bylo jawne



"Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać."
Napoleon Bonaparte

Offline

 

#2 2008-03-31 14:32:10

Beorn

Szeregowy

Punktów :   

Re: -FA-

Ja jestem przeciwny, szkoda punktów dyplomacji założyciele akademii i tego kto ją będzie "niańczył".

Offline

 

#3 2008-03-31 14:55:55

Barnaba

Szeregowy

Punktów :   

Re: -FA-

A może "dzieci falangi"?
Mi sie wydaje, że to jest dobry pomysł. Uznałbym za granice top 150 ogólnych i top 400 wojska. Dzięki temu osoby te miałyby naszą protekcje, oraz pomocną dłoń. Dało by to im pewnego rodzaju zabezpieczenie, bo inni gracze wiedzieli by, że atakując taką osobę, musieli by się liczyć z przykrymi konsekwencjami.


B.

Offline

 

#4 2008-03-31 20:39:48

Darkvater

Administrator

Punktów :   

Re: -FA-

Oddałem głos na tak poniewaz przyda sie cos takiego a pkt dyplomacji to sie zrobi jakies zrzuty dla tego gracza aby ulepszal sobie ambasade i tyle nic trudnego i bedac w akademii nei musza tracic praktycznie surowki na wojska bo sa pod ochrona


Japonia jest krajem wielkich czynów oraz wielkich Samurajów
Jestem jednym z nich, obrońca wartości za które warto umrzeć.
Honor Miłość Ojczyzna

Offline

 

#5 2008-03-31 22:17:32

hooah

Weteran

Punktów :   

Re: -FA-

co do zrzuty, to najtanszym kosztem moze kazdy zbudowac ambasade na 1lvl w kazdym miescie
przywodca sojuszu przekazuje na niego dowodztwo, ten przerzuca swoje punkty dyplomacji na punkty dyplomacji sojuszu i oddaje przywodztwo prawdziwemu liderowi

ambasada na 1lvl daje 3pkt, kazdy kolejny poziom daje tylko 1pkt, wiec jakby kazdy tak zrobil chociaz z jedna ambasada to automatycznie sojusz moze sie powiekszyc trzykrotnie, a nawet jakby dobrze policzyc to czterokrotnie



"Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać."
Napoleon Bonaparte

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roma.pun.pl www.tibia-ots.pun.pl www.matpg.pun.pl www.kirchhoff.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl